Konferencje i seminaria

Polecamy konferencje i seminaria poświęcone różnym aspektom poprawy efektywności biznesu.Konferencja CRM - przegląd systemów PDF Drukuj Email

Kolejna edycja Konferencji CRM to dobra okazja do przeglądu rozwiązań dostępnych na rynku. Tym razem będzie można bliżej przyjrzeć się rozwiązaniom oferowanym przez Atteli, BS4DYSANTMicrosoft i OKTAWAVE.

Na deser dwa wykłady:
Jak zbudować strukturę działu sprzedaży, która przekłada się na lepsze wyniki? Większa sprzedaż przy mniejszej liczbie handlowcówJacek Mamot, Prezes K2 Consulting oraz
Moc rekomendacjiGrzegorz Turniak, Założyciel BNI Polska

Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2014 r. w Warszawie, w Businessman Institute, ul. Trakt Lubelski 40a. Udział w konferencji jest nieodpłatny. Warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja za pomocą formularza.

 
Udział w konferencjach Harvard Business Review: PDF Drukuj Email

Udział w konferencjach Harvard Business Review:

 
K2 Consulting weźmie udział w konferencji Wielki Sukces Niewielkim Kosztem PDF Drukuj Email

03 października 2014, Jacek Mamot, Prezes K2 Consulting, wystąpił w roli prelegenta na konferencji "Wielki sukces niewielkim kosztem". Wystąpienie dotyczyło podnoszenia efektywności procesów sprzedażowych.

Gościem specjalnym wydarzenia był prof. Robert Cialdini, któremu światową sławę przyniosło opisanie sześciu uniwersalnych reguł, pozwalających zrozumieć mechanizmy wpływu społecznego, czyli tego, jak to się dzieje, że niektórzy ludzie z taką łatwością mogą wpływać na decyzje innych.

Więcej…
 
Jacek Mamot na Konferencji Skuteczne Zespoły Sprzedażowe udziela wskazówek jak poprawić efektywność procesów sprzedaży PDF Drukuj Email

12 czerwca 2014, w Warszawie miała miejsce VI Ogólnopolska Konferencja Skuteczne Zespoły Sprzedażowe. Impreza zgromadziła rekordową liczbę decydentów związanych z obszarem sprzedaży.

W wydarzeniu tym, w roli prelegenta, wystąpił Jacek Mamot, Prezes K2 Consulting. Jego wystąpienie nosiło tytuł "Większa sprzedaż przy mniejszej liczbie handlowców" i spotkało się w wyjątkowo pozytywnym odbiorem.

Więcej…
 
K2 Consulting na Kongresie Sprzedaży podpowiada jak uzyskać większą sprzedaż przy mniejszej liczbie handlowców PDF Drukuj Email

W dniach 3-4 kwietnia 2014 w Warszawie odbył się Kongres Sprzedaży, VI edycja dorocznej imprezy będącej miejscem wymiany doświadczeń decydentów obszaru sprzedaży. Tegoroczną imprezę zaszczycił swoją obecnością i prelekcją znany autorytet z zakresu sprzedaży, inspirujący mówca i konsultant Brian Tracy.

W wydarzeniu tym w roli prelegenta wystąpił Jacek Mamot, Prezes K2 Consulting. Wystąpienie dotyczyło budowania efektywnego zespołu sprzedażowego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
, 1) == 0)?