Referencje


WSiP, R.Sułkowski PDF Drukuj Email

Pan Marcin w czasie realizacji kluczowego dla firmy projektu wykazał się ogromnym doświaczeniem w dziedzinie problematyki CRM (w tym analizy systemowej) i głęboką wiedzą na temat optymalizacji i definicji procesów biznesowych.

Rafał Sułkowski
Kierownik Projektów ds. Systemów Biznesowych

Więcej…
 
Polkomtel A.Dworzyński PDF Drukuj Email

Konsultanci K2 Consulting byli wymiernym wsparciem dla Zespołu, przyczyniając się do sukcesu projektu. Mogę polecić usługi świadczone przez K2 Consulting Sp. z o.o. Firma jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Adrian Dworzyński
Dyrektor Departamentu Prawnego i Regulacji

Więcej…
 
Maciej Sztompke, Ekspert Doskonałości Biznesowej PDF Drukuj Email

Składam gorące podziękowanie dla Pana Jacka Mamota, Konsultantów i firmy K2Consulting za inicjatywę i trud opracowania Raportu "Największe ryzyka wdrożeń systemów CRM" i umieszczenie go w public domain. Wierzę, że wiedza w nim zawarta pomoże wielu firmom udanie wdrożyć CRM w planowanym zakresie, budżecie i czasie.

Maciej Sztompke
Ekspert Doskonałości Biznesowej

 
Biuro Plus Lewandowski S.J. PDF Drukuj Email

Jacek Mamot to człowiek z pasją, który chce i potrafi dzielić się swoim doświadczeniem. Niezwykłe jest to, że wykorzystuje swoją mądrość do obiektywnego wskazania kierunków, a nie popychania w stronę konkretnych rozwiązań. Mam wrażenie, że to dzięki temu podejściu (które skłania do przemyśleń :) wykład "zarządzanie ryzykiem vs. zarządzanie kryzysem" spotkał się z najbardziej entuzjastycznym spośród wszystkich przyjęciem uczestników.

Paweł Aleksiun
Kierownik Zespołu Programistów

 
Infovide-Matrix PDF Drukuj Email

Konsultanci K2 Consulting wywiązali się z należytą starannością, przyczyniając się do sukcesu projektu. Z przyjemnością rekomenduję K2 Consulting, jako poważnego partnera biznesowego.

Piotr Pachocki
Project Manager

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
, 1) == 0)?